Blog

Anadolu Express Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA İSTANBUL

Korkularınızı, endişelerinizi, hangi duygular içinde olduğunuzu biliyoruz. “Bu eşyaları zarar görmeden nasıl muhafaza edeceğiz?” dediğinizi duyuyoruz. Kısaca sizden biriyiz, hissediyoruz.

Yıllarca emek vererek ve para harcayarak aldığınız, görsellikleriyle sizi mutlu eden, sizin hayatınızı kolaylaştıran ev eşyalarınızın, ofis malzemelerinizin, iş yeri döşeme demirbaşlarınızın görebileceği zarardan endişe ediyorsunuz.

Bu noktada biz devreye giriyoruz. Teslim ettiğiniz gibi alabileceğiniz eşyalarınız ve malzemeleriniz için buradayız. Yeni teknolojik depolama sistemlerimizle bize bıraktığınız bütün eşyalarınızı, malzemelerinizi hiçbir olumsuzluğa maruz bırakmadan, onlara hasar vermeden, bıraktığınız orijinallikte size iadesi öngörüsüyle ve uygun ücretler dâhilinde muhafaza ediyoruz.

Gözünüz arkada kalmasın! Evinizi, ofisinizi, iş yerinizi kilitlediniz; yakında tekrar geleceksiniz biz sizi özlemle bekleyeceğiz çünkü bize inancınıza sahip çıkacağız.


ANADOLU EXPRESS EŞYA DEPOLAMA

Anadolu express, İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında eşya depolama ve nakliyat hizmeti vermektedir. Profesyonel kalitede siz değerli müşterilerine hizmet sağlayan Anadolu Express donanımlıi ve bilgili personeller ile çalışmaktadır. Eşya depolama şirketinde hizmet sağlayan tüm personeller eğitim seminerlerine katılmaktadırlar.

İşini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren personeller müşteri memnuniyetine de son derece önem vermektedir. Eşya depolama servisi tüm eşyalarınızı güven içerisinde , ekonomik fiyata depolanmaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeyen nakliyat şirketi sahip olduğu profilini sürekli yenileyerek geliştirmektedir. İlk seçiminiz olacak Anadolu Express firması okul, hastane, fabrika, konut, ofis alanında hizmet vermektedir. 

Siz değerli müşterileri için profesyonel çözümler üreten eşya depolama servisi birden fazla eşyanızı mega ahşap kutular aracılığı ile depolamaktadırlar. Eşya depolama servisimiz birinci sınıf kalitede nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Taşımacılık planlaması için ilk adımda mekana ekspertiz ekibi gönderilmektedir. Uzman ekspertiz ekibi tarafından mekanda ki eşyaların türleri tespit edilmektedir. Bu planlama sonrasında eşyaların kaplamış olduğu toplam alanın ne olduğu da çözüme kavuşturulmaktadır. Bununla beraber eşyaların toplamda ki ağırlıkları da belirlenmiş olur. 

Eşyaların miktarına göre personel sayısının seçimi gerçekleştirilir. 

Tüm detayları tek tek düşünerek çalışmalarını sürdüren eşya depolama şirketi, nakliye sektörünün başarılı isimleri arasında boy göstermektedir. Anadolu Express avantajlı fiyat aralığı sayesinde müşterinin bütçesine artı değer kazandırmaktadır. Eğer sizler de birinci sınıf kaliteye taşımacılık hizmeti almak isteyenlerdenseniz eşya depolama firması ile kısa zaman da iletişime geçebilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA!